7. prosince 2014

Aktualizovali jsme koncerty na celou první polovinu příštího roku. Šťastné a punkové!

 

13. září 2014 30 let orchestru

Určitě jste to už postřehli, náš orchestr letos slaví 30 let od prvního koncertu, jenž proběhl 11. 8. 1984 v Českém Meziříčí. Takže bude mejdan. Velký mejdan. 9. října v Lucerna Music Baru. Informace najdete v události, na našem Facebooku nebo stránkách LMB. Kromě toho chystáme také novou hudbu k tanci a poslechu – naši kamarádi ze spřátelených kapel přehrají po svém naše songy a my přidáme pár zbrusu nových kousků. Těšte se!

 

31. července 2014

Kamarádi, dneska začal největší punkový fesťák u nás, Pod parou, a my tam samozřejmě nebudeme chybět. Šmrdláme v pátek, respektive už v sobotu v 1 hodinu nad ránem na Red Stage. A pozor, když zavítáte na stánek Punktury, můžete si tam obstarat lístky na náš výroční koncert 9. 10. v Lucerna Music Baru, kde oslavíme kulatých 30 let (FB událost). A taky na Pod parou přivezeme nový merchandise, tak neváhejte!

 

29. května 2014

Co je nového? Hrajeme, co vám budeme povídat :-)

Ale jestli chcete vědět, kde hrajeme, jukněte do koncertů.

 

30. ledna 2014

Holky, kluci, zaktualizovali jsme koncerty na velkou část roku, tak na to jukněte! Jinak zítra zahrajeme na koncertě pro Bakču v Písku, kdo už nesehnal lístky, zavzpomínejte na indiána aspoň ve svý oblíbený hospůdce u piva – a neříkejte, že nikam nepůjdete takhle při pátku :-)

A určitě doražte taky 8. února do pražskýho Cross clubu, kde oslaví Čůčo svý narozeniny – viz událost na facebooku.

 

8. ledna 2014

Kamarádi, věříme, že jste do novýho roku skočili rovnýma nohama, tak ať vám to vydrží! A pokud byste náhodou měli chuť takhle zkraje roku chuť zatančit si či popít pár piv při halasu a hřmotu našeho orchestru, tu máte lednové možnosti:

11. 1. Rohozná u Jihlavy

17. 1. Vodňany

18. 1. České Budějovice

20. 1. Lucerna Music Bar s The Vibrators

31. 1. Písek, Divadlo Pod Čarou

 

Zvlášť tu poslední akci doporučujeme, protože půjde o vzpomínku na našeho kamaráda, indiána Bakču z E!E, který nás nedávno po dlouhé nemoci opustil a teď už si jede nebeský pogo...

 

6. listopadu 2013 Výročí!!!

Kamarádi, v sobotu 30. listopadu slavíme v pražském Vagonu jeden jediný chybějící rok do kulatých třicetin naší Plexisovjanky. Spolu s námi slavnostně hrábnou do strun Apple juice a ostravská Degradace. Doražte v houfech, a to mnoha!

 

20. června 2013 Nový song!!!

Kapela Abraxas chystá na letošní podzim nové album, jehož součástí bude i pár coverů jejich písní. My měli tu čest a jednu taky natočili a jmenuje se Poprvé a najdete ji na našem bandzone v přehrávači. A kdybyste netušili, co mají společného Plexis a Abraxas, tak... tak si to zjistěte, ale jak říká Čůčo, kdyby nebyl Abraxas, nejsou Plexis... takže tak. :-)

Hezkej poslech v těch mrazech!

 

26. května 2013 Pojďte si zaparníkovat!

Předposlední květnový den se s Apple juice opět nalodíme na slovutný parník Visla a rozbalíme to uprostřed Vltavy. Kdo se přidá? Je to 30. května, odplouváme ve 20 hod. od Palackého mostu. Facebookovou událost máte, milí facebookáři, zde.

 

7. května 2013 Aktualizace koncertů

Zaktualizovali jsme koncerty, ale fakt fest. A už jste slyšeli tu novinu, že by ještě letos mohlo být nový album?

 

12. dubna 2013 Koncertní jaro propuká

Děkujeme všem za podporu na zimních koncertech a už teď se těšte na pořádnou várku jarních vystoupení našeho orchestru! Aby vám něco neuteklo, sledujte sekci koncerty, tam to přibývá… A mimochodem, zítra hrajeme v Ostrově nad Ohří, tak neseďte doma a pojďte si zarebelit!

 

30. ledna 2013 Uvidíme se v únoru

Kamarádi, děkujeme za podporu na prvních letošních koncertech, užili jsme si to. A užívat můžeme my i vy nadále, protože hrajeme i v únoru! :-)

Už v sobotu 2. února to rozbalíme ve vinárně U Sudu, kde Čůčo slaví narozeniny, takže kupte rychlý špunty, kytku, bonbošku a doražte, vstup je gratis. V půlce měsíce nás pak čeká Brno a fesťák v Havlíčkově Brodě a 22. 2. budeme hledat v Pelhřimově to údajný super krematorium.

 

Pokud po nocích holdujete taky čtení, tak tu máte rozhovor s Čůčem na Rockmag.cz.

 

5. ledna 2013 Aktualizace koncertů

Vítejte, kamarádi, v novým roce, ať je plný kvalitního punku! A abyste věděli, kam na něj zajít, tak jsme aktualizovali seznam našich letošních koncertů :-)

 

14. prosince 2012

Pozor! Jelikož Čůčo náhle onemocněl a nám bylo líto rušit celý dnešní koncert, tak se v Ponorce můžete těšit na jedinečné vystoupení, řekněme Applexisjuice, v trojici Dušan - Martin - Eda zašmrdláme pjosenky jak od Plexisovjanky, tak od Jabkodžusu... abyste teda nemuseli kvůli nám sedět doma. Tak doražte, tohle jen tak neuvidíte!

 

8. listopadu 2012 Zrušena Lomnice

Kamarádi na severovýchodě, velice se vám omlouváme, ale ze zdravotních důvodů strejdy Čůča jsme museli náš koncert v klubu Aion v Lomnici nad Popelkou zrušit. Děkujeme za pochopení. Výroční koncert ve Vagonu 17. 11. 2012 platí!           

 

28. října 2012

Už se to blíží, už je to tu. Tradiční výroční koncert k našim 28. narozeninám proběhne na státní svátek 17. listopadu v pražském Vagonu. Rozdáváme nějaké volné vstupy, sledujte náš facebook!

Ještě předtím se ale podíváme s partičkou Degradace, která taky zahraje ve Vagonu, do Ostravy a do Olomouce, a taky nemineme lomnický Aion. Takže sice listí a sníh už padají, nás to ale nezastaví!

 

2. 11. Ostrava, Barrák

3. 11. Olomouc, S-Cube

16. 11. Lomnice nad Popelkou, Aion

17. 11. výroční koncert Praha, RC Vagon

30. 11. Písek, Divadlo Pod Čarou

 

30. září 2012 Říjnový jízdní řád

Kamarádi, níže najdete termíny říjnových koncertů a rádi bychom vám taky oznámili, že to vohulíme na 30. narozkách Visacího zámku. Tímto děkujeme Honymu a spol. za pozvání!

 

5. 10. Teplice, klub Božák

6. 10. Valy u Přelouče

12. 10. Znojmo, GoGo club

13. 10. České Budějovice, Velbloud

 

3. září 2012 Takový malý návrat a zase rozpad federace

Jak to myslíme? Inu, v měsíci, kdy se všichni odebéřou ze svých letních festivalových důlků zpět do škol a do práce, si nakonec zahrajeme jen v hlavních městech někdejší federace, tedy v Blavě a v Praze – mrkněte do koncertů a uvidíte tam toho víc. Dokonce i první dva koncerty na příští rok.

 

A ten rozpad? To se týká Dušanových bratrů ve zbrani Apple juice. Slovenský bubeník Čochta se pomalu, ale jistě vrací do své vlasti, páč v tom divochovi je kus vzornýho otce a bude se starat o přírůstek do rodu Čochtů. S Apple juice odehraje poslední koncert v listopadu ve Vagonu. Tím pádem na vás tak trochu apelujeme – kdo si troufáte převzít po Čochtovi štafetu a mít smůlu, že zatímco vy balíte ještě blány a plechy, Dušan s Edou už baští chlebíčky, ozvěte se Dušanovi na juice.music(zavináč)seznam.cz.

 

23. července 2012 Druhá polovina prázdnin

Po chvilce koncertní abstinence se opět hlásíme do služby a už se těšíme, jak podceníme své drinky na těchto akcích:

28. 7. Old punx fest, Milín u Příbrami

3. 8. Pod parou fest, Moravská Třebová

9. 8. Open Air festival, Panenský Týnec

10. 8. Kunčický kravál, Letohrad-Kunčice

11. 8. Starák fest, Říčany

18. 8. Pot rock III, Potůčky v Krušných horách

26. 8. Benefiční festival Na Kopečku, Kosmonosy

Plakáty apod. najdete v sekci koncerty.

 

28. května 2012 Červnový štace

Samej fesťák, viď :-) Plakáty ke všem najdete v položce Koncerty.

 

2. 6. Motosprint Vodňany

16. 6. Blatenský fest v Blatné

16. 6. Útulek fest v Ústí nad Labem

23. 6. Jihlava’s not dead fest v Jihlavě

30. 6. Basinfire fest ve Spáleným Poříčí

 

A kdybyste se náhodou nudili 31. května v Praze, tak ve 20 hod. odplouvá od Palackého mostu parník Visla s osádkou ve složení Apple juice a Hejtman!

 

24. dubna 2012 Začíná fesťáků čas!

Děkujeme za účast, podporu, popití a tak na dubnových koncertech a už se pomalu suneme na festivaly, v květnu nás čekají hned čtyři! Plakáty ke všem najdete v Koncertech!

12. 5. Bílina, 25 let Do řady!

18. 5. Praha, Tři sestry 27 let open air na Džbáně

19. 5. Kojetín, Majáles

26. 5. Kunice u Prahy, Kunfest

 

2. dubna 2012 Duben, na koncertech budem

Že už jsou ty pořekadla nuda? Tak vymyslete lepší titulek, máte na to měsíc, inspiraci můžete čerpat na našich seancích na těchto místech:

6. 4. Strakonice, Křemelka, s Apple juice

13. 4. Praha, Rock Café, s SPS a Apple juice

14. 4. Plzeň, s SPS a Apple juice

20. 4. Kolín, U Vodvárků, s Apple juice            

 

1. března 2012 Březen, na koncert se vezem

Kamarádi, díky za podporu na únorových akcích, a protože svět jsou jen bary, tak jedeme dál a možná se potkáme na barech v těchto místech v březnu:

9. 3. Mladá Boleslav

16.3. Dobříš

23. 3. Černošice

30. 3. Černovice u Tábora

31. 3. Litvínov, klub Ponorka

 

P.S.: Mezi koncerty samozřejmě nespíme, naopak pečeme pomalu, ale jistě nový materiál…

P.S.2: Strejda Čůčo bude hlavním tématem a také hostem večera v Popmuseu na Břevnově. Během večera, který začíná v 18 hodin, se promítne Antihero a pak bude Čůčo odpovídat na otázky návštěvníků.    

 

30. ledna 2012 Únor bílý, koncerty sílí

Kamarádi, už se zase rozjedeme za vámi:

4. 2. Plzeň - Úmrtí Sida fest

10. 2. Praha, Rock Café – 25. výročí 20. narozenin strejdy Čůča

24. 2. Moravská Třebová, klub Duku Duku

25. 2. Brno, klub Favál

 

4. ledna 2012 Čůčovo narozeniny

Kamarádi, strejda Čůčo 10. února v pražském Rock Café oslaví 25. výročí svých 20. narozenin, tedy se chystá sláva veliká. Ku tanci a poslechu zahrají a zapějí orchestry Plexis, Climax a Hejtman a při té přeslavné příležitosti bude premiérově uveden akční velkofilm Síla v srdci. Zkrátka by byla blbost tam nebýt.

A do té doby se můžete neustále bavit poslechem Vohul to!, který je od konce loňského roku k volnému online poslechu na papagajuvhlasatelrecords.bandcamp.com nebo na našem bandzone, kde si ho můžete aj beztrestně stáhnout.

 

24. prosince 2011 PF 2012

Kamarádi, převelice děkujeme za vaši podporu v končícím roce 2011 a slibujeme, že to i v to příštím roce s váma pěkně vohulíme, i kdyby fakt měl být ten konec světa.

Přejeme vám pěkné Vánoce a punkového Silvestra s co možná nejmenšími důsledky a následky o Novým roce. A kdybyste nevěděli, co si k té vší slávě pustit, v přehrávači nahoře jako dárek od nás máte naši poslední desku Vohul to! komplet legálně ke stažení!

 

4. prosince 2011 Mikulášské info

Kamarádi, máme kopu novinek, takže to vezmeme hopem.

1) Mikuláš vám nadělí na bandzone malý dárek.

2) Máme nová trika a mikiny Vyhul si! – k dostání na koncertech nebo u Papagáje.

3) Brzy se dočkáte klipu na Sílu v srdci. A třeba se v něm i uvidíte. A bude to trhák :-)

4) 10. 12. hrajeme s Apple juice v Mostě. Ještě před koncertem nás však bude možno slyšet na Gama rádiu.

5) Poslední letošní koncerty tedy jsou:

10. 12. Most, V+V rock bar

14. 12. Praha, Rock Café, oslava narozenin P.S., šmrdláme ale jen krátký set

17. 12. Hradec Králové, punkový vánoce

 

1. listopadu 2011 Listopadové info

Děkujeme za účast na narozkách našich a Apple juice ve Vagonu, odkazy na fotky se objevují na naší facebook stránce (odkaz na ni máme nahoře v menu). Ve Vagonu bylo tak trochu nenápadně pokřtěno DVD Antihero, bohužel musíme zklamat ty, kteří by ještě měli zájem – už je rozebrané. Ale když budete tlačit, možná vytlačíte reedici. Kdo ví.

 

Teď ale už listopadové koncerty:

11. 11. Plzeň, Pod Lampou / 12. 11. Stříbro, Jsme v hajzlu fest

16. 11. Moravská Nová Ves, sokolovna / 19. 11. Pardubice, Žlutý pes

 

10. října 2011 Výroční koncert

Už za devatenáct dní slavíme v pražským klubu Vagon 27 let, přičemž pokřtíme DVD Antihero. Spolu s námi oslaví svoji první desetiletku Dušanovo Apple juice a zahrají také S.A.S. od Plzně. Komplet info najdete v tiskovkách.

 

20. září 2011 Vohul to! mezinárodně

Tak jsme se rozjeli do světa – Banskou Bystricu a Piešťany už máme za sebou, na Slovensko ještě zajíždíme tento víkend – až na východ do Bardejova a Prešova. Ale hlavně pak nás čeká Berlín, kde to vohulíme 8. října. Prostě mezinárodní punk ostuda, nebo ne? :-)

Jinak už pomalu můžete začít plánovat, kam na nás vyrazíte příští rok...

 

30. srpna 2011 ANTIHERO!

Kamarádi, dříve avizované DVD Antihero o životních eskapádách strejdy Čůča je venku. Dokument natočil publicista Radim Řezníček a o Čůčovi vyprávějí třeba mistr Sáček nebo kápo SPS Krkavec Růžička. Krom toho je na disku také záznam letošního koncertu ze Strenice u Mladé Boleslavi. Ale pozor, bude to nedostatkový zboží, náklad 150 kusů je už víceméně vyprodán. Takže koukejte na koncertech, jestli ještě něco u sebe nemáme, anebo hlídejte Papagájův e-shop s posledníma kouskama.

                                                                             

28. srpna 2011 Nový klip – KRIZE!

Mistr Pája Junek nám natočil klip ke Krizi, tak se můžete podívat, jaký to je, když už vám bylo čtyřicet: http://www.youtube.com/watch?v=Dj6eJcYMKPw

 

15. srpna Pod Parou fest

Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: podparou11

 

+ jsme aktualizovali koncerty, zvlášť fans na východě Slovenska by měli nakouknout!

 

30. července Sázava fest

Už za pár dní nás můžete vidět a slyšet taky na Sázava festu v Benešově. Hrajeme s Apple juice ve čtvrtek 4. 8. během zahajovacího dne, kdy je vstup free!

 

23. července Předpověd na nejbližší dny

aneb dneska šmrdláme v Poděbradech a příště třeba tu:

Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: hradycz

Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: highjump11

Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: oldpunkfest11

Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: plakatstadlec11

 

 

27. června Vinyl je venku!!!

Vinyly dorazily dneska k Papagájovi, a kdo ještě neobjednal, tak by to měl udělat co nejrychleji, protože hrozí, že se po Vohul to! elpíčkách zapráší a nezbyde! -> www.phr.cz

 

23. června Hrady.cz

Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: hradycz

… a jinak teď o víkendu fest v Kunčicích a příští týden Rock for People!

 

20. června Vohul to! recenze

První dvě recenze na Vohul to! už jsou venku a jsou si docela podobný. Jednu najdete tady a druhou tady.

Jinak převelice děkujeme za podporu na koncertech, bez vát by to nemělo moc smysl!

 

9. června Nákupy

Kromě e-shopu na webu PHR je Vohul to! k dostání také v Praze v krámku Punktura (Vodičkova 10), od zítra ve vinárně U Sudu (taktéž Vodičkova 10) a od příštího týdne v baru Chapeau Rouge, a to za hubičku!

 

8. června VOHUL TO!

No, co dodat víc… info o albu v deskách, objednávky na www.phr.cz, křtíme příští týden na Sedmičce s Bermondsey Joyriders!

Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: banner_plexis

 

P.S.: Mucho byl s Vohul to! v rádiu, tak můžete od dnešního večera poslouchat -> klik na logo Rock Music!

Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: ROCK_music

 

31. května Parník Visla čeká…

a na něm náš dechový orchestr a tuzexoví párkožrouti Apple juice. Odplouvá se z Rašínova náměstí ve 20 h. Ve čtvrtek 2. 6.!

 

26. května Bermondsey Joyriders na Sedmičce!

Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: bermondsey_banner

 

19. května 2011 Doplněn krámek

Máme nová trika a mikinu, tak můžete nakupovat! K dostání také v krámu Punktura vedle vinárny U Sudu, Vodičkova 10 Praha!

 

14. května 2011 Další ochutnávka – Spiklenci

Kamarádi, pustili jsme do světa další ochutnávku z nové placky, tentokrát je píseň tvrdšího ražení - zove se Spiklenci a máme k němu i skoro němý filmový skoro trhák na youtube! http://youtube.com/watch?v=SutRgOWZZE4

 

7. května 2011 Síla v srdci na YT

Umístili jsme Sílu v srdci také na YouTube, tak můžete neomezeně sdílet, šířit a třeba i křičet do ulic! Odkaz: http://youtu.be/Zq0Ih3ozsZM

 

5. května 2011 Nějaký plakáty a NOVÝ SONG K POSLECHU!

Kamarádi, jukněte na náš bandzone, v přehrávači na vás čeká ochutnávka z alba Vohul to!, které vyjde v půlce června. Mimochodem, je to ten největší čajíček z desky, abychom vás hned ze začátku nezničili :-)

A teď ty plakáty:

Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: plakatlukavecmini

Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: plakatvacenovicemini

 

 

1. května 2011 Tři sestry 26 let

Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: dzban2011_300x60part

 

18. dubna 2011 TISKOVÁ ZPRÁVA: PLEXIS VYDAJÍ PO JEDENÁCTI LETECH NOVÉ ALBUM!!!

Jedenáct let museli fanoušci pražských punkerů Plexis čekat na novou řadovou desku. Nyní je jejich čekání u konce. Petr Hošek a spol. totiž v těchto dnech přenesou nové písně na stříbrný disk, který ponese název „Vohul to!“. A bude se na co těšit.

 

„Bude to určitě nejtvrdší a nejrychlejší a zároveň nejmelodičtější album, co jsme kdy natočili,“ tvrdí o novince ústřední postava kapely Petr Hošek alias Mucho. Dodává přitom, že by „Vohul to!“ zařadil na pomyslném žebříčku plexisích alb na první místo. Z novinky již Plexis na koncertech hrají šest písní. „Lidi na tento předkrm reagují výborně, a to přitom ještě nehrajeme ty hlavní věci,“ říká Hošek.

 

Album „Vohul to!“, které završí trilogii desek se slůvkem „to“ v názvu, by mělo vyjít v průběhu června na labelu Papagájův hlasatel Records. Nebude to však jen klasické CD, pro sběratele bude deska k mání také na vinylu a zároveň vyjde film o Hoškovi, nazvaný „Antihero“.

 

Do konce roku mají Plexis naplánovanu řadu koncertních štací napříč republikou, včetně festivalových pódií – mimo jiné je bude možné vidět na Rock For People nebo na sérii České hrady.cz. Speciální křest kapela nechystá, deska tak bude uvedena „do éteru“ na každém koncertě.

 

6. dubna 2011 Dokument o Muchovi

Chcete si zahrát v dokumentu o Petru Hoškovi? Jeho natáčení se blíží ke konci – poslední záběry vzniknou během koncertu ve Strenicích u Mladé Boleslavi příští týden. Tak cvičte choreografii :-)

 

23. března 2011 Mucho a Dušan pokřtí CD SPS

Bratři v punku SPS vydali koncem února novou desku a Mucho s Dušanem mají tu čest ji pokřtít. Dojde k tomu v pátek 25. března v Praze v Rock Café a Marťas se tam vlastně mihne taky.

P.S. ze zákulisí: Naše nová deska se bude jmenovat Vohul to!

 

15. února 2011 Merchandise

V Krámku nyní nově najdete čepice s naším logem, aby vám ten zbytek zimy netáhlo na uši, abyste nás pak lépe slyšeli na koncertech. Jsou vyrobeny čtyři vzory, tak snad si vyberete. Další nový merch chystáme, dosavadní nabídka triček je již vyprodána.

 

1. února 2011 HRAJEME, HRAJEME!!!

Dobrá zpráva! Mucho sice chodí o berlích, ale žádné další koncerty už rušit nebudeme, hrajeme podle plánu!!!

Takže o víkendu nás čekejte v Mladé Boleslavi a v sobotu doražte podcenit svůj drink do pražského Crossu, kde Mucho slaví 44. narozeniny!

 

20. ledna 2011 Úrazy, rozhovor atd.

Kdo chodíte na naši stránku na facebooku, jistě jste postřehli, že jsme do novýho roku vstoupili jako banda invalidů – kromě Mucha si pěknou nadílku pořídil také Martin, však o tom povídá v rozhovoru na punk.cz. Nicméně jsme přidali opět pár nových koncertů na léto, mimo jiné pojedeme pár zastávek Českých a Moravských hradů, takže nás letos uvidíte, kde jen to bude možné (když tedy okolnosti budou příznivé).

 

22. prosince 2010 LEDNOVÉ KONCERTY

BOHUŽEL MUSÍME Z NÍŽE UVEDENÝCH DŮVODŮ ZRUŠIT VŠECHNY LEDNOVÉ KONCERTY. OMLOUVÁME SE A BUDEME SE SNAŽIT VÁM TO CO NEJDŘÍVE NAHRADIT. DÍKY ZA POCHOPENÍ.

 

18. prosince 2010 OMLUVA

Přátelé, kamarádi, pořadatelé, velice se všem dotčeným omlouváme, ale vzhledem k Muchovu úrazu, následné operaci a doporučenému 6týdennímu klidu na lůžku jsme nuceni zrušit koncerty v Třemošnici (26. 12.), Vyškově (6. 1.) a Bratislavě (7.1.). Předvánoční koncert v Novém Městě nad Metují taktéž hrát nebudeme, jako malá náhrada ovšem vystoupí Apple juice v sestavě s Marťasem za bicími a odehrají šest našich kousků. O dalších případných změnách v lednu dáme samozřejmě ještě vědět.

Ještě jednou se moc omlouváme, užijte si svátky a začátek novýho roku, i když to bude bez nás.

 

 

ARCHIV NOVINEK (.txt)